Skip to main content.

Marco Marella

Plakaty

A self-taught Italian artist and illustrator, Marco Marella lives and works in Venice, where he finds endless inspiration for his artwork. His art has been featured in many magazines and newspapers, on dozens of book covers, and countless commercial products.

Marco Marella plakaty

Marco Marella jest włoskim artystą i freelancerem mieszkającym i pracującym w Wenecji, we Włoszech. Studiował w Chelsea School of Art w Londynie, a obecnie od ponad 30 lat pracuje w branży kreatywnej, zajmując się wszystkim, od projektowania powierzchni po tworzenie wzorów i ilustracji. Jego prace pojawiały się w brytyjskich, amerykańskich i francuskich magazynach oraz na okładkach książek.

Inspirację znajduje w źródle współczesnej ilustracji - swojej rodzinnej Wenecji. Przeszedł przez dekady ilustrowania i wypróbował wszystkie techniki, jakie istnieją. Obecnie korzysta z nowoczesnych technik i dlatego tworzy swoje dzieła sztuki cyfrowo na iPadzie.

W Desenio można znaleźć niektóre z jego odbitek martwych natur, jak również motywy graficzne. Głównie w odcieniach ziemi, ale także kilka elementów z kolorowymi akcentami.