Skip to main content.

Laura Gröndahl

Plakaty

Laura zawsze miała potrzebę tworzenia – przez całe życie rysowała, malowała i szyła. Ostatnio pracowała nad serią Kwiaty i rośliny. Uwielbia, kiedy może całkowicie oddać się swojej pracy. Dużą rolę w jej procesie twórczym odgrywa pracownia mieszcząca się w starej fabryce.

Laura Gröndahl Plakaty

Laura Gröndahl jest artystką o nienasyconej pasji tworzenia, która przez całe życie  przejawia miłość do artystycznej ekspresji poprzez rysunek i malarstwo. Jej artystyczna droga to nieustanne eksplorowanie świata kolorów, form i faktur. U podstaw jej tożsamości artystycznej leży zaangażowanie w manifestację swojej wewnętrznej kreatywności. Ta niepohamowana potrzeba tworzenia jest siłą napędową jej fascynujących prac. Dla Laury sztuka nie jest wyborem; to nieodłączna część jej istoty.

Artystycznym sanktuarium Laury Gröndahl jest jej pracownia mieszcząca się w starej fabryce. Tutaj całkowicie zanurza się w swoich procesach twórczych, wykorzystując swoją przestrzeń do przesuwania granic swoich artystycznych eksperymentów i poszukiwań. Odkryj artystyczną krainę Laury Gröndahl i zatrać się w czarującym świecie jej twórczości!