Skip to main content.

Ramki drewniane

Ramki

Nasze drewniane ramki są dostępne w kilku stylowych kolorach. Mają wysokiej jakości wykończenie, które zachowuje ich naturalny wygląd. Do wyboru są ramki w kolorach dębowym, czarnego drewna, białego drewna, brązowego drewna i jasnego drewna. Wszystkie mają smukły, wąski profil. Nasze drewniane ramki są wyposażone w szyby z akrylu. Jest to lekki i trwały materiał, który chroni plakaty przez długi czas. Ramki otwierają się łatwo od tyłu i można je wieszać w pozycji pionowej i poziomej.

Ramki drewniane na plakaty

W Desenio znajdziesz wysokiej jakości drewniane ramki! Oferujemy szeroką gamę drewnianych ramek w rozmaitych kolorach i rozmiarach, przeznaczonych na mniejsze zdjęcia, jak i większe plakaty. Nasze drewniane ramki są wykonane z tulipanowca amerykańskiego. Wszystkie wyposażone są w szyby z akrylu. Jest to lekki i trwały materiał, który chroni plakaty przez długi czas.

Nasze stylowe drewniane ramki można łatwo powiesić na ścianie. Otwiera się je od tyłu i są wyposażone w uchwyty umożliwiające wieszanie w pozycji pionowej i poziomej. Drewniane ramki z naszego asortymentu doskonale się uzupełniają. Można swobodnie łączyć je ze sobą lub trzymać się jednego koloru, aby stworzyć eleganckie i modne wykończenie.

Wszystkie nasze drewniane ramki są wykonywane z naturalnego materiału, któremu następnie nadaje się odpowiednie wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj ramki, niezależnie od tego, czy preferujesz ciemniejsze drewno, czy jaśniejsze odcienie. Połącz ze sobą drewniane ramki w różnych kolorach, aby stworzyć unikalną galerię ścienną. Możesz też trzymać się jednego ulubionego koloru, aby nadać galerii klasyczny, jednolity styl.