Skip to main content.

Jasne drewniane ramki

Ramki

Otul swoje grafiki miłością, dodając pasujące ramki! Nasze wysokiej jakości ramki z jasnego drewna możesz łatwo otworzyć z tyłu, elegancko oprawiając swój print.

Ramki z jasnego drewna na dekoracje ścienne

Udekoruj swoje ściany ramkami z jasnego drewna, aby dodać skandynawski element we wnętrzu. Ramki dostępne w rozmiarach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 i 70x100cm. Ramki wykonane są z wytrzymałego drewna klonowego w wąskim i klasycznym profilu. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest lekka i odporna na stłuczenie. Ramka z jasnego drewna to doskonały wybór do oprawienia plakatów czy zdjęć, dodając stylu każdemu projektowi. Potrzebujesz inspiracji jak połączyć ramki z jasnego drewna z plakatami? Kliknij tutaj po wskazówki.

Ramka z jasnego drewna to klasyczny i ponadczasowy wybór, który pasuje do wszystkich pomieszczeń i stylów wnętrz. Ramki dostępne są w różnych rozmiarach, możesz wybrać ten rozmiar który odpowiada twoim potrzebom. Małe ramki pasują do zdjęć i małych grafik. A może chcesz żeby grafika skupiała na sobie uwagę? W zależności od obrazu użyj białej lub czarnej oprawy — rama z jasnego drewna prezentuje się stylowo ze wszystkimi barwami.

Wskazówka od projektantów! Ramki z jasnego drewna wyglądają świetnie w połączeniu z czarnymi i białymi ramkami. Połącz ze sobą różne kolory ramek i stwórz stylową, ale ciepłą atmosferę. Z plakatami i ramkami z Desenio łatwo stworzysz modną domową galerię!