Skip to main content.

Dębowe ramki

Ramki

Wysokiej jakości ramki z surowego dębu można z łatwością otworzyć od tyłu i w prosty sposób umieścić w nich plakat. Mają elegancki, smukły profil i płasko przylegają do ściany. Na ścianie z obrazami ramki dębowe można połączyć z naszymi zawieszkami do plakatów i dębowymi klipsami Moebe, tworząc eleganckie zestawienie.

Dębowe ramki

Nasze stylowe, drewniane ramki są dostępne w ośmiu rozmiarach, takich samych jak nasze plakaty: 13 x 18, 21 x 30 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70 oraz 70 x 100 cm. Dodatkowo oferujemy stylowe ramki Moebe w formatach A5, A4 i A3. Można je wykorzystać do stworzenia modnego półprzezroczystego efektu wokół eksponowanego motywu. Ramki są wykonane z litego drewna. Mają wąski, klasyczny profil. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest odporna na stłuczenie i lekka.

Ramki dębowe elegancko wyglądają ze wszystkimi naszymi plakatami z dziełami sztuki. Motywy przyrodnicze doskonale prezentują się w dębowej ramce i nadają kolażowi prawdziwie naturalnego charakteru. Drewniana ramka będzie też dobrze pasować do innych elementów drewnianych lub innych naturalnych materiałów wykorzystanych w wystroju Twojego wnętrza. Drewno dodaje ciepła i indywidualnego stylu. Udekoruj ścianę elegancką drewnianą ramką z Desenio w połączeniu z jednym z naszych plakatów.

Kliknij tutaj, jeżeli potrzebujesz inspiracji i pomysłów na wykorzystanie plakatów i ramek na ścianie z obrazami, która będzie się dobrze łączyła z innymi elementami wystroju Twojego domu. Łącz i zestawiaj ramki dębowe z ramkami w innych kolorach, na przykład białym, czarnym, a nawet złotym. Poza drewnianymi ramkami mamy w naszej ofercie również drewniane zawieszki do plakatów, półki na zdjęcia i stylowe klipsy do plakatów przydatne dla osób, które pragną wyeksponować plakat za pomocą elementu innego niż ramka.