Skip to main content.

Czarne drewniane ramki

Ramki

Wysokiej jakości czarne drewniane ramki można z łatwością otworzyć od tyłu i włożyć w nie plakat. Mają elegancki, smukły profil i płasko przylegają do ściany. Ozdób swoją ścianę z obrazami, łącząc te ramki z naszymi czarnymi, metalowymi klipsami.

Czarne ramki

Tutaj znajdziesz czarne drewniane ramki do plakatów, które z łatwością zamówisz online. Czarne ramki są dostępne w rozmiarach: 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 70 x 100 i 100 x 150. Ramki są wykonane z litego drewna. Mają wąski, klasyczny profil. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest odporna na stłuczenie i lekka. Czarna ramka stanowi elegancki sposób oprawienia plakatów lub zdjęć. Wygląda stylowo we wnętrzu o dowolnym wystroju. Dzięki kontrastowej czerni wyraźnie otacza i podkreśla motyw. Ta czarna ramka stanowi oczywisty wybór przy tworzeniu czarno-białej ściany z obrazami, ale wygląda równie dobrze z motywami kolorowymi. Porady na temat łączenia ramek w różnym stylu i w różnych kolorach znajdziesz tutaj — zapraszamy do pokoju z inspiracjami!

Czarna rama to klasyczny i ponadczasowy element dobrze pasujący do każdego domu, niezależnie od wystroju wnętrza lub stylu. Ramki dostępne w różnych rozmiarach i grubościach. Można je zatem dobrać do swoich potrzeb i preferencji. Małe ramki dobrze prezentują się ze zdjęciami lub innymi małymi motywami artystycznymi. Czy chcesz, aby motyw sprawiał wrażenie, że znajduje się bardziej z przodu i na środku? Jeżeli dodasz oprawę, możesz wybrać większą ramkę. W zależności od obrazu użyj białej lub czarnej oprawy — czarna rama prezentuje się stylowo ze wszystkimi barwami.

Aby uzyskać monochromatyczny, harmonijny efekt, możesz wybrać wyłącznie czarne ramki. Jeżeli jednak chcesz stworzyć interesującą dynamikę między poszczególnymi plakatami i motywami, wybierz ramki w różnych kolorach. Wskazówka Aby ocieplić pomieszczenie, użyj czarnych ramek i ramek w kolorach drewna. Połącz te dwa odcienie na ścianie z obrazami, a nadasz jej ciepłego, ale modnego charakteru. Plakaty i ramki z Desenio pozwalają w łatwy sposób stworzyć stylową ścianę z obrazami, dzięki której można wyrazić swój własny styl!