Skip to main content.

Ramki

Wykorzystaj nasze wysokiej jakości ramki do plakatów i zdjęć i stwórz kompletną galerię na ścianie. Oferujemy eleganckie ramki drewniane w kolorze czarnym, białym oraz kolorze dębu i jasnego drewna, a także ramki metalowe w kolorze czarnym, złotym, srebrnym i miedzianym. Ramki są dostępne w ośmiu rozmiarach, od małych ramek do zdjęć o wymiarach 13 x 18 cm, po duże ramki do plakatów o wymiarach 70 x 100 cm.

Ramki do plakatów i zdjęć

Odpowiednio dopasowana do motywu ramka odmieni Twoje wnętrza – w Desenio znajdziesz idealną kompozycję. Wybieraj spośród szerokiej oferty ramek wykonanych z różnych materiałów, w różnych kolorach i rozmiarach. U nas znajdziesz wszystko – od małych ramek, które świetnie się sprawdzą jako ramki na zdjęcia, po duże ramki na plakaty, które zajmą sporo miejsca na ścianie. Możesz wybierać wśród ośmiu różnych rozmiarów: 13 x 18 cm, 21 x 30 cm, 30 x 40 cm, 40 x 50 cm, 50 x 50 cm, 50 x 70 cm, 70 x 100 cm oraz 100 x 150 cm. Nowoczesne ramki marki Moebe idealnie pasują do obrazów i motywów w formatach A3, A4 i A5. Są wykonane z eleganckiego czarnego aluminium i dębu.

STYLOWE RAMY, KTÓRE OCHRONIĄ TWOJE OBRAZY

Nasze ramy, w tym ramki na plakaty, są nie tylko stylowe, ale także chronią Twoje obrazy! Szkło akrylowe zabezpiecza przed brudem i zaplamieniem, a także utrzymuje obrazy w dobrym stanie przez długi czas. Jeśli lubisz zmieniać plakaty na ścianach według pór roku albo zależnie od swojego nastroju, najlepszym wyborem będzie trwała, solidna rama. Nasze ramy do obrazów otwiera się od tyłu, więc plakaty można bez wysiłku w dowolnej chwili wymienić i odświeżyć wygląd swoich wnętrz.

KOLORY I MATERIAŁY

Naszym zdaniem sztuka powinna być łatwo dostępna i przystępna cenowo dla wszystkich, bez żadnych kompromisów w kwestii wzornictwa lub jakości. Właśnie dlatego opracowaliśmy atrakcyjne cenowo ramy do obrazów w różnych kolorach, wykonane z różnych materiałów, które podkreślą i pięknie uwydatnią Twój plakat, obraz lub zdjęcie. W naszej ofercie są ramy drewniane w klasycznym kolorze czarnym i białym, a także wykonane z surowego drewna dębowego, jasnego oraz ciemnego drewna. Nasze modne metalowe ramki w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym mają błyszczące wykończenie, a metalowe ramki w kolorze czarnym są w matowym odcieniu.

Wybór koloru i materiału, z którego wykonana jest rama, ma większe znaczenie niż mogłoby się wydawać: dzięki nim można podkreślić inne elementy we wnętrzach, na przykład detale z mosiądzu lub drewna. Skomponuj plakaty z ramkami tak, aby pasowały zarówno do siebie, jak i do innych elementów wystroju. Możesz też wybrać ramę w całkowicie innym stylu niż obraz, aby stworzyć stylowe kontrasty. Jeśli w Twoich wnętrzach są już złote detale, nasze złote ramki będą do nich idealnie pasować. W ten sposób łatwo stworzysz harmonijną całość.

KTÓRE RAMY PASUJĄ DO MOICH PLAKATÓW?

Wiemy, jak trudno wybrać plakaty, które chcielibyśmy mieć w domu. Czy styl powinien być jednorodny, czy może lepiej wybrać motywy, które zrywają z tradycją? Bez względu na to, jaką atmosferę chcesz stworzyć w swoim domu, mamy pewność, że nasze ramki pomogą w znalezieniu idealnego stylu.

Jeśli lubisz motywy ze świata przyrody lub zdjęcia artystyczne w kolorach ziemi, dobrym wyborem będą nasze drewniane ramki z dębu oraz ciemnego drewna. Naturalne materiały ładnie współgrają z motywami w tym samym stylu, ale możesz oczywiście stworzyć kontrast, wybierając ramkę w złotym lub srebrnym kolorze, aby stworzyć luksusową atmosferę. Jeśli jednak najbardziej lubisz plakaty z ilustracjami graficznymi w odważnych kolorach, ramki drewniane w kolorach czarnym lub białym będą dla Ciebie dobrym wyborem! Biała ramka pomoże sprawić, by plakat stał się najważniejszym elementem na ścianie, a czarna ramka stworzy kontrast i głębię.

AKCESORIA DO RAMEK

Jeśli chcesz dostać dodatkowe punkty za styl, wybierz passe-partout, które jednocześnie podkreśli motyw i zabezpieczy plakat. Passe-partout obramowuje motyw i ładnie go podkreśla. Kompozycja stworzy zupełnie inne wrażenie, jeśli przeznaczysz nieco czasu na dopieszczenie detali. Można na przykład wybrać ramki w jednym z wielu kolorów, które oferujemy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wymieszać klasyczne ramki z innymi sposobami wieszania obrazów. Dla odmiany można użyć modnego wieszaka na plakaty lub akcesoriów takich jak klamry na plakaty, taśma washi i półki na obrazy. Odkryj wszystkie produkty z kategorii Akcesoria.

RAMKI, KTÓRE ŁATWO ZAMONTOWAĆ

Wszystkie nasze ramki wykonane są z całkowicie przezroczystego pleksiglasu (ramki marki Moebe są wykonane ze szkła akrylowego), dzięki czemu są one lekkie i nie mogą się stłuc. Ramki łatwo zamontować dzięki ich inteligentnej konstrukcji. Ramki są otwierane od tyłu i można łatwo w nich umieszczać plakaty bez użycia metalowych, ostrych blaszek, które mogą pozostawić ślady na plakacie.

Nasze małe ramki na zdjęcia w rozmiarach 13 x 18 cm i 21 x 30 cm mają również podparcie z tyłu, dzięki czemu można je postawić na płaskiej powierzchni. Są świetnym wyborem, jeśli masz komodę lub półkę z niewielką ilością miejsca, którą chcesz czymś zapełnić. Wszystkie ramki na zdjęcia Desenio można oczywiście zawiesić zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu skomponujesz swoją ścianę z obrazami dokładnie tak, jak chcesz.