Skip to main content.

Białe drewniane ramki

Ramki

Wysokiej jakości białe drewniane ramki można z łatwością otworzyć od tyłu i włożyć w nie plakat. Mają elegancki, smukły profil i płasko przylegają do ściany. Białe ramki można szykownie połączyć z ramkami w kolorze dębu, nadając ścianie z obrazami stylowego, skandynawskiego charakteru.

Białe ramki drewniane

Kup białe ramki online w Desenio! Oferujemy stylowe, niedrogie ramki z litego drewna, które doskonale pasują do wszystkich naszych plakatów. Nasze białe ramki są dostępne w małych rozmiarach: 13 x 18 i 21 x 30 oraz 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 70 x 100 i 100 x 150 cm. Ramki te są wykonane z drewna. Mają wąski, klasyczny profil. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest odporna na stłuczenie i lekka.

Biała ramka prezentuje się szykownie i stylowo z żywszymi motywami. Jeżeli jednak masz plakat w ciemniejszych odcieniach i chcesz, by ramka stapiała się z motywem i go uzupełniała, po prostu kup białą oprawę, która także elegancko zaakcentuje motyw. Ściana z obrazami oprawionymi wyłącznie w białe ramki to element charakterystyczny wystroju wnętrz w bardziej oszczędnym stylu skandynawskim. Dobrym sposobem nadania białemu kolażowi ciepła jest zastosowanie materiałów naturalnych oraz palety kolorów zbliżonych do barw ziemi. Uwielbiamy łączenie naszych białych i dębowych ramek w celu nadania kompozycji cieplejszego charakteru. Aby dodać ścianie z obrazami nieco kontrastu, możesz połączyć czarne i białe ramki — jest to idealny zabieg w przypadku ściany z czarno-białymi zdjęciami! Jeżeli chcesz zobaczyć, jak Twoje plakaty będą się prezentowały w białej ramce, lub chcesz połączyć ze sobą kilka ramek, skorzystaj z naszego narzędzia do tworzenia kolaży na ścianę z obrazami. Pozwala ono użyć różnych szablonów i zestawić ulubione plakaty z odpowiednimi ramkami. Kliknij tutaj!