Skip to main content.

Zawieszka do plakatu

Akcesoria

Myśl niestandardowo i wyeksponuj swoje plakaty, korzystając z naszych zawieszek do plakatów. Zawieszki do plakatów to nowoczesny i stylowy sposób wieszania obrazów. Doskonale się prezentują w kolażu obrazów na ścianie. W tym miejscu zebraliśmy cały nasz asortyment różnych zawieszek do plakatów.

Zawieszki do plakatów

Która zawieszka do plakatu będzie się najlepiej prezentować w Twoim domu? Zawieszki do plakatów stanowią stylową i modną alternatywną metodę eksponowania plakatów i reprodukcji. Są również efektownym skandynawskim akcentem dekoracji domu. Nasze zawieszki do plakatów są dostępne w kilku długościach. Pasują do wszystkich plakatów różnej wielkości dostępnych w naszej ofercie. Zawieszki do plakatów Desenio są dostępne w trzech kolorach. Jeden rodzaj zawieszek jest wykonany z surowego litego dębu, a pozostałe dwa – z drewna sosnowego i pomalowane na czarno lub biało. Są sprytnie zaprojektowane: plakat jest po obu stronach utrzymywany magnesami — to doskonałe rozwiązanie zapewniające, że papier po żadnej stronie reprodukcji nie ulegnie uszkodzeniu.

Wszystkie dostępne w Desenio zawieszki do plakatów są dostarczane w postaci kompletnego zestawu, który umożliwia natychmiastowy montaż elementu i stworzenie kolażu obrazów na ścianie. Wszystkie zawieszki do plakatów dostarczamy z mosiężnymi mocowaniami śrubowymi i paskami ze sztucznej skóry do zawieszania. Kolor paska ze sztucznej skóry zależy od koloru zawieszki do plakatu: jest on beżowy w przypadku zawieszki w kolorze dębu, biały dla zawieszki w kolorze białym i czarny dla zawieszki w kolorze czarnym.

Poza naszymi własnymi zawieszkami dębowymi lub z malowanego na czarno albo biało drewna oferujemy też zawieszki marki Moebe. Charakteryzują się prostą konstrukcją doskonale dostosowaną do wystroju wnętrz w minimalistycznym stylu skandynawskim. Zawieszki do plakatów marki Moebe są dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym i mosiądzu, i wykonane z metalu.