Skip to main content.

Washi tape

Akcesoria

W tej kategorii znajdziesz różne wzory taśm washi. Stwórz pełną uroku dekorację, łącząc ramki, klipsy i taśmy w kolażu obrazów. Użyj taśmy washi, prostego i stylowego sposobu mocowania plakatów! Doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego, na tablicę na ścianę lub biurko. Użyj jej także, kiedy chcesz uniknąć wiercenia otworów w ścianie.

Taśma washi

Taśma washi to taśma dekoracyjna, która ma przeróżne zastosowania. A to dzięki temu, że jest jednocześnie praktyczna i łatwa w użyciu! Taśma washi z łatwością przykleja się do prawie każdej powierzchni, nie uszkadzając jej ani przedmiotu, który jest nią przymocowany. Jeżeli podczas przyklejania się pomylisz, bez trudu oderwiesz taśmę i przykleisz ponownie — pamiętaj tylko, że powierzchnia pod taśmą musi być równa.

Taśma washi to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz powiesić plakaty bez wiercenia otworów w ścianie. Taśma washi dobrze przykleja się do plakatu, ale nie pozostawia kleju ani śladu, jeżeli zmienisz zdanie. Znajdziesz u nas taśmę washi w różnych kolorach i wzorach, dzięki której udekorujesz swoje plakaty. Taśma washi stanowi doskonałe rozwiązanie do pokoju w akademiku lub do pokoju dziecięcego. Pozwala powiesić obrazy i z łatwością je wymienić. Taśmy washi można także użyć do udekorowania ściany wspaniałymi wzorami oraz do personalizacji przedmiotów osobistych, na przykład komputera, uchwytu na długopis lub półek. Jedyne ograniczenie stanowić będzie Twoja wyobraźnia! Na stronie internetowej Desenio znajdziesz taśmę washi w kolorze złotym, czarnym i białym, jak również wzorzystą taśmę dekoracyjną w paski, zygzak i inne motywy. Kup taśmę washi do plakatów, dekoracji i wykorzystania w pracach ręcznych. Uwolnij swoją kreatywność!