Skip to main content.

Passe-partout

Akcesoria

Dopełnij obraz kartonowym obramowaniem — doskonały sposób na wyróżnienie motywu. Oferujemy wysokiej jakości obramowania do zdjęć w kolorze białym i czarnym. Skorzystaj z naszego przewodnika po rozmiarach umieszczonego pod opisem każdego artykułu, aby dowiedzieć się, jak dobrać odpowiedni rozmiar.

Kartonowe obramowanie do oprawienia grafik

Passe-Partout do umieszczenia w ramie. Oferujemy wysokiej jakości, wolne od kwasów kartonowe obramowania dostępne w różnych kolorach i wielkościach. W naszej ofercie znajdziesz oprawy obrazów w kolorach białym i czarnym. Każdy z tych kolorów widnieje zarówno z przodu, jak i z tyłu obrazu, a także jest nim pokryty środek oprawy obrazu. Obramowania białe są utrzymane w czystej bieli, a obie wersje kolorystyczne pasują do ramek o rozmiarach 21 x 30 cm, 30 x 40 cm, 50 x 70 cm i 70 x 100 cm. Doskonale nadają się do wykorzystania wtedy, gdy naprawdę chcesz zaakcentować motyw.

Użycie kartonowego obramowania pozwoli w elegancki sposób wykończyć i podkreślić motyw obrazu. Passe partout zapewni równowagę między plakatem a ramką, lecz można go także użyć do stworzenia kontrastu. Klasyczne białe obramowanie podkreśli obraz, nadając bardziej ekskluzywnego charakteru nawet prostemu motywowi. Masz barwną reprodukcję, której kolory chcesz podkreślić? Połącz ją z czarnym kartonowym obramowaniem! Bez względu na to, czy chcesz oprawić plakat, czy zdjęcie, połączenie jasnego motywu z czarnym obramowaniem sprawi, że stworzysz przykuwający wzrok kontrast, ożywiający obrazy.

Dodanie do plakatu kartonowego obramowania zapobiega także jego starzeniu. Wszystkie nasze kartonowe obramowania są pozbawione kwasów i pozwalają zachować plakat lub zdjęcie w dobrym stanie. Kartonowe obramowanie dobieraj do wymiarów ramki i plakatu, na przykład obramowanie o wymiarach 30 x 40 cm pasuje do ramki o tych samych wymiarach i doskonale nadaje się do plakatów o wymiarach 21 x 30 cm. W opisie każdego artykułu podajemy, jaka wielkość plakatu będzie najlepiej pasowała do kartonowego obramowania. Zajrzyj do naszej sekcji „Inspiracje”, w której znajdziesz stylizowane ściany z obrazami oraz porady na temat wykorzystania kartonowych obramowań i innych modnych akcesoriów do wieszania plakatów!