Skip to main content.

Tace

Home

Desenio oferuje szeroki wybór eleganckich tacek w różnych rozmiarach i kształtach (okrągłych i prostokątnych). Tacki wykonane są z forniru brzozowego z certyfikatem FSC® i wyprodukowane w południowo-wschodniej Szwecji. Dostępne w różnych stylach i rodzajach. Motywy zaprojektowane zostały przez Desenio Design Studio. Odnajdź swoje ulubione motywy na tacach i odkryj nowe, zachwycające wzory. Mamy tackę na każdą okazję, niezależnie od tego, czy serwujesz napoje na imprezie, czy weekendowe śniadanie w łóżku.

Tace dekoracyjne

Produkcja

Produkujemy nasze tace w Nybro, małym mieście w południowo-wschodniej Szwecji. Tace wykonane są forniru brzozowego  z certyfikatem FSC®; każda taca, w zależności od rozmiaru, zawiera od pięciu do ośmiu warstw forniru. Motywy wykonywane są za pomocą wysokiej jakości drukarki i chronione laminowaną powłoką na bazie melaminy, dzięki czemu są odporne na temperaturę do 130 stopni Celsjusza. Tacki są dostępne w różnych stylach stworzonych przez Desenio Design Studio i innych słynnych artystów. Odnajdź swoje ulubione artystyczne motywy na naszych tackach!

Certyfikat FSC®

Wszystkie materiały są pozyskiwane w Europie i posiadają certyfikat FSC®. Forest Stewardship Council® to międzynarodowa organizacja członkowska, która działa na rzecz odpowiedzialnej gospodarki leśnej z uwzględnieniem środowiska i ludzi.