Skip to main content.

Julia Hallström Hjort

Plakaty

Julia studiowała medycynę i psychologię, ale cierpiąc z powodu chronicznego bólu, zwróciła się w stronę twórczości artystycznej, która odegrała dużą rolę w jej rehabilitacji.

Tworzy sztukę, która przekazuje poczucie spokoju i pokoju, często używając neutralnych lub stonowanych kolorów. Zaczynając od ręcznie wykonanego obrazu, następnie edytuje go cyfrowo, aby uzyskać gotowy rezultat.

Jako miłośniczka nordyckiej przyrody, Julia często czerpie inspirację ze spacerów, często znajdując chęć tworzenia sztuki po zobaczeniu pewnego kształtu lub kombinacji kolorów.

Ilustracje autorstwa Julii Hallström Hjort

Julia Hallström Hjort to artystka, ilustratorka i twórczyni filmów ze Szwecji. Zawsze lubiła rysować i malować i nie może zdecydować się na określony rodzaj sztuki, woląc wypróbować różne techniki, materiały i motywy. Od abstrakcyjnych obrazów akrylowych po realistyczne obrazy olejne i portrety w ołówku i akwareli. Dla Julii sztuka może być potężna i emocjonalnie naładowana głębszym znaczeniem, ale może być również czymś pięknym, co daje radość, kolor i wzbudza w widzach uczucia. Zobacz jej prace w tej kolekcji!