Skip to main content.

High West Wild

Plakaty

Amerykańska artystka Rebecca Zwanzig zawsze czuła, że pociąga ją kreatywność i wyrażanie siebie, wybrała więc sztukę jako kierunek studiów. Jej pełne szczegółów, kolorowe kompozycje odzwierciedlają istotę świata przyrody i wynikają z fascynacji badaniami naukowymi nad roślinami i zwierzętami.

"Inspirują mnie tekstylia i ilustracje vintage, naukowa sztuka botaniczna i typografia z lat 60. i 70. Lubię przedstawiać różne formy flory i fauny z mojej kreatywnej perspektywy, tworząc wymowne botaniczne wzory, które odzwierciedlają mój niepowtarzalny styl artystyczny" - mówi.

Ilustracje od High West Wild

Rebecca jest ilustratorką i projektantką freelancerem, a także twórczynią kolekcji High West Wild. Mieszka w północnej Nevadzie i od dziecka uwielbia rysować i tworzyć. Studiowała realizację obrazu filmowego oraz grafikę i kierunki te dały jej dobre narzędzia. Rebecca odkryła swoją radość z malowania olejnego i skupiła się na malowaniu jako swojej głównej dziedzinie sztuki.

Podczas pandemii Rebecca kupiła iPada, który pozwolił jej wyrazić siebie w nowy sposób dzięki sztuce cyfrowej. Narzędzia do obróbki cyfrowej pomogły jej opracować bardziej skomplikowaną i szczegółową interpretację, która mogłaby lepiej odzwierciedlać jej głęboką miłość do ilustracji botanicznych.

Tworzy swoje własne rośliny zrodzone w wyobraźni. Chce, aby dzięki jej ilustracjom widz czuł się kochany przez naturę oraz odkrył w sobie nostalgię za dawnym wzornictwem. Jej motywy zostały zainspirowane tekstyliami i ilustracjami vintage, sztuką botaniczną i typografią w stylu lat 60. i 70. Rebecca jest jedną z naszych Wyróżnionych Artystek. Pozwól się oczarować jej zachwycającymi ilustracjami botanicznymi w Desenio!