Skip to main content.

Karina Jambrak

Plakaty

Czerpiąc inspirację z piękna natury, Karina tworzy swoje dzieła, wykorzystując różne techniki. Każdy obraz na płótnie emanuje żywymi kolorami, głębokimi tonami i skomplikowanymi wzorami, dokładnie oddając jej unikalną artystyczną wizję.

Karina Jambrak

Karina Jambrack

Zajrzyj do świata Kariny Jambrak! Czerpiąc inspirację z piękna natury, Karina tworzy swoje dzieła, wykorzystując różne techniki. Każdy obraz na płótnie emanuje żywymi kolorami, głębokimi tonami i skomplikowanymi wzorami, dokładnie oddając jej unikalną artystyczną wizję.

Jej duch przdedsiębiorczości ukazał się, kiedy mając zaledwie 17 lat, zabrała swoje dzieła sztuki na prestiżowe targi Bondi Beach w Sydney w 2001 roku.

Do 2005 roku, Karina była studentką na Uniwersytecie w Nowej Południowej Walii, na Wydziale Sztuk Pięknych, zdobywając licencjat z projektowania, na specjalizacji w projektowaniu tkanin i grafiki.

W maju 2019 roku świat doświadczył narodzin jej biznesu. Teraz, cztery lata po tym ryzykowanym kroku, nadal tworzy piękne dzieła sztuki, zanurzając się w tym, co kocha.