Skip to main content.

Giselle Dekel

Plakaty

Podobnie jak wielu artystów, także Giselle Dekel rozpoczęła swoją artystyczną drogę w bardzo młodym wieku, zapisując się na zajęcia plastyczne w wieku sześciu lat. Jako nastolatka poszła do szkoły artystycznej i marzyła o zostaniu projektantką tekstyliów, uczęszczając później do collegu o profilu projektowym, aby kontynuować tę ścieżkę.

„To jednak nie wyszło, tak jak planowałam, więc przeszłam przez długą fazę eksperymentalną i ostatecznie odkryłam świat ilustracji. Całkowicie przepadłam! Cokolwiek mam ochotę zilustrować w danym momencie, po prostu to robię. Jeśli brakuje mi pomysłów, robię coś innego, eksperymentuję lub wybieram temat z mojej długiej listy ", mówi.

Giselle, która na co dzień mieszka w Izraelu, używa akwareli i Photoshopa, tworząc optymistyczne prace z odrobiną humoru. Swoją sztukę określa jako minimalistyczną, zabawną i szczerą.

„Inspirują mnie inni ludzie, codzienne sytuacje, chwile w życiu, które są do bani, i chwile, które są zabawne."

Odciski Giselle Dekel

Giselle Dekel jest ilustratorką i projektantką wzorów powierzchniowych, obecnie mieszkającą w Izraelu, a pochodzącą z Belgii. Poprzez akwarelę i photoshopa tworzy swoją sztukę, a inspirację znajduje w codziennych sytuacjach, zarówno w tym, co w życiu jest fajne, ale i w tym, co nie jest. Humor stanowi wyraźne centrum jej obrazów i jest widoczny w prawie wszystkich jej pracach.

Jej styl artystyczny jest wyjątkowy i zabawny. Dzięki ślicznym miękkim kolorom możemy zobaczyć zabawne ilustracje, na których miniaturowe ludziki wspinają się na duże filiżanki do kawy, kobiety kąpią się i nurkują w kawie. Możemy też zobaczyć plakaty plażowe z kobietą jedzącą lody na plaży i kubkiem kawy unoszącym się wśród fal w morzu. Ożyw swój dom i wprowadź trochę humoru na swoje ściany. Znajdź swoich ulubieńców z Giselle Dekel tutaj.