Skip to main content.

Richard Podgurski

Plakaty

Wierzę, że wszyscy jesteśmy urodzonymi artystami, ale trudność polega na tym, jak zostać jednym z nich. Moja praca jest zazwyczaj bardzo skoncentrowana na pogodzie i momencie „w tej chwili”. Lubię odkrywać wyjątkowe i rzadkie wydarzenia, które organizuje dla nas przyroda: Zwykle rozwijam się, gdy czas ma kluczowe znaczenie.

Lubię wyrażać emocje, które chciałem pokazać, i wywoływać emocje u tych, którzy patrzą na moje obrazy. Uwielbiam pobudzać wyobraźnię i myślenie. 

Plakaty autorstwa Richarda Podgurskiego

Odkryj kolekcję plakatów Richarda Podgurskiego tutaj w Desenio! Kolekcja fotografii obejmuje letnie plakaty z momentami uchwyconymi w najpiękniejszych miejscach na świecie. Podgurski w dużej mierze inspiruje się swoimi kolegami i ulubionymi artystami i zawsze ma przy sobie aparat fotograficzny. Podczas swoich podróży pasjonuje się pokazywaniem cudów natury.

Jeśli szukasz fotografii w jasnych kolorach lub klasycznego czarno-białego stylu, sztuka fotograficzna Richarda Podgurskiego jest idealnym wyborem. Plakaty można łatwo połączyć w galerię obrazów lub potraktować je jak mocny akcent solo. Kup swoje ulubione plakaty już teraz!