Skip to main content.

Laura Page

Plakaty

Po zakończeniu kariery w projektowaniu graficznym Laura Page postanowiła zrobić sobie przerwę i przewartościować swoją przyszłość. Jeszcze w czasach, kiedy pracowała w kawiarni, wprowadzono lockdown. Laura spędzała dużo czasu w domu, dlatego też wyciągnęła farby i postanowiła dać swojej kreatywności rozkwitnąć.

"Inspirują mnie moje marzenia, np. podróżowanie po świecie w kamperze, piękne miejsca, w których byłam lub chciałbym być. Ale także okulary przeciwsłoneczne leżące na stole, drzewa w parku, czajniczek... Dosłownie wszystko!"

Laura Page maluje swoje ilustracje głównie gwaszem, stosując kolorowe, spokojne i jasne rozwiązania.

"Bardzo lubię naturalne tekstury. Uwielbiam pociągnięcia pędzla obecne w moich ilustracjach i naturalne znaki. Zawsze staram się zachować wszelkie drobne niedoskonałości, co sprawia, że ilustracja jest wyjątkowa."

Laura Page

W tej kategorii znajdziesz plakaty autorstwa artystki Laury Page. Piękne i relaksujące prace, które doskonale nadają się do każdego pomieszczenia w domu. Laura Page jest brytyjską artystką mieszkającą w Kornwalii, która tworzy prace tradycyjnymi technikami. Inspiracje czerpie z życia codziennego, podróży, natury i różnych wzorów.

Poznaj jej prace przedstawiające budynki, czy schody w tropikalnych miejscach, rośliny lub ulicę ze słynnym zabytkiem w tle. Plakat przedstawiający popijającą kawę kobietę w kawiarni, albo plakat przedstawiający osobę siedzącą na ławce i czytającą książkę przypomną Ci, że warto zrobić sobie przerwę. Znajdź inspirację w sztuce Laury i pokaż swoją własną kreatywność, mieszając i dopasowując różne plakaty i komponując idealną galerię ścienną w swoim domu.