Skip to main content.

Leigh Viner

Plakaty

Od najmłodszych lat wykorzystywała sztukę do wyrażania swoich emocji, ale dopiero po dwudziestce Leigh Viner zaczęła rozwijać karierę artystyczną. W 2003 r. została matką. Jej prace były prezentowane w Harper's Bazaar i Elle Magazine, a także we współpracy artystycznej z Lady Gagą, z której dochód został przeznaczony na fundację Born This Way.

"Lubię dawać przedmiotowi mojej sztuki pewne nawiązanie. Słodko-gorzki smak, który pomaga widzowi poczuć emocje lub nadać im ruch" - mówi.

Korzystając z szerokiej gamy materiałów, takich jak akwarele, pastele i oleje, Leigh tworzy abstrakcyjne dzieła sztuki inspirowane naturą, modą i pięknem.

"Każdego dnia inspiruje mnie tak wiele różnych rzeczy, od tego, co czytam, po innych współczesnych artystów i moich ulubionych twórców: Picassa, Joan Mitchell i Cecily Brown, którzy przez ostatnie kilka lat byli dla mnie niezmiennie zachwycający. I zawsze jest muzyka; przeważnie słucham bardzo eklektycznej playlisty, która determinuje mój nastrój".

Leigh Viner

Tu znajdziesz prace stworzone przez artystkę i fotografkę Leigh Viner. Piękne, pełne emocji plakaty i grafiki, którymi ozdobisz swoje ściany. Leigh Viner mieszka w Denver, gdzie się urodziła i wychowała.

Swoje inspiracje czerpie z wielu miejsc, ale to muzyka jest rzeczą, która wprowadza ją w dobry nastrój. Odkrywając te plakaty, poczujesz emocje wyrażane poprzez sztukę. Bawiąc się liniami i kolorami, Leigh stworzyła inspirujące obrazy kwiatów, roślin i różnych wyrazów twarzy, które doskonale nadają się do salonu lub sypialni. Znajdź plakaty, które Cię inspirują i kup swoje ulubione!