Skip to main content.

Britty Flynn

Plakaty

Zawsze chciałam malować i tworzyć obrazach na płótnie: to mój sposób ucieczki i stan niemal medytacji. Zwykle kieruję się w stronę radosnej, kolorowej, energicznej i radosnej atmosfery. 

Nie zastanawiam się zbyt wiele nad tym, co zamierzam namalować i po prostu daję się ponieść pomysłom, które przychodzą mi do głowy naturalnie w danej chwili. Zawsze jest inspiracja, wystarczy ją odkryć. 

Obrazy Britty Flynn

Przedstawiamy Britty Flynn - utalentowaną artystkę, która tworzy piękne obrazy w jasnych kolorach. Sztuka tworzona przez Britty jest definiowana przez jej radosny, energiczny i specyficzny klimat, a jej kolekcja jest utrzymana w kolorach z przewagą jasnego różu i spokojnej zieleni. Nadaj swojej przestrzeni życiowej nowy wymiar dzięki inspirującym plakatom z kolekcji Britty Flynn.

Wykorzystując różne materiały, takie jak papier, płótno, pędzle i farby akrylowe, Britty Flynn może nadać każdemu dziełu osobisty charakter. Inspiracją dla niej jest otoczenie i intuicyjnie maluje w zależności od nastroju danego dnia. Odkryj najpiękniejsze plakaty Britty Flynn w Desenio już teraz!