Skip to main content.

Isabelle Vandeplassche

Plakaty

Making a living off her art was always a dream of Isabelle’s, who’s been posting her paintings online since 2016.

“My account kept growing, and I started to really love the thought of drawing for a living. So I took the jump! Now I feel fortunate to be able to do what I love”.

Isabelle określa swoją sztukę jako uspokajającą i spokojną, maluje głównie akwarelami.

”I get inspired by interiors, day-to-day life, botanical gardens, and flea markets.”

Isabelle Vandeplassche plakaty

Isabelle Vandeplassche jest ilustratorką i artystką z Belgii, obecnie pracującą w Portugalii, gdzie tworzy piękne dzieła sztuki nad oceanem. Jej prace przedstawiają wszystko, od letnich krajobrazów i plaż po gęste dżungle i codzienne scenerie.

Tworzenie dzieł sztuki zawsze było częścią jej życia i najczęściej maluje używając akwareli i akwareli. Często wykańcza prace plastyczne cyfrowo. Pracuje z naturalną paletą barw, często inspiruje się własną fotografią. Jej celem jest, aby ludzie podziwiając jej dzieła sztuki poczuli odrobinę szczęścia. Wierzy, że sztuka uwalnia nasze umysły i sprawia, że poznajemy świat poprzez kolory i kultury.

Inspiruje ją codzienne życie w Portugalii, podróże, pchle targi, ogrody botaniczne, krajobrazy, rośliny, a czasem po prostu drobne chwile w życiu. Inspirację znajduje również w surfingu, który jest jednym z jej innych życiowych zainteresowań.