Skip to main content.

Jaron Su

Plakaty

Urodzony i wychowany na Tajwanie artysta Jaron Su opisuje swoją twórczość jako zabawną i pełną szczegółów. Tworzy swoje prace przy użyciu gwaszu akrylowego na papierze, malowanym ręcznie.

"Wszystkie moje obrazy opowiadają jakąś historię i wszystkie są trochę pokręcone. Dla mnie liczą się szczegóły, więc moim dziełom trzeba się dobrze przyjrzeć" - mówi.

Inspirując się własnym życiem i otoczeniem, mówi nam, że sztuka jest wycinkiem jego świata. Może to być kwiatek, który zauważył podczas porannego biegu, miejsce, które odwiedził na wakacjach lub historia, którą opowiedział mu przyjaciel. Każde codzienne spotkanie może zaowocować nowym pomysłem.

"Czuję rzeczy bardzo mocno, a sztuka jest moim sposobem na wyładowanie tych uczuć. Chcę dawać ludziom radość, ale radość nigdy nie jest bez skazy. Zawsze jest w niej odrobina goryczy. Wierzę, że trzeba zaakceptować tę gorycz, aby móc poczuć radość"

Jaron Su - wydruki i obrazy

Jaron Su jest artystą urodzonym w Tajwanie, a obecnie mieszkającym w Holandii wraz ze swoim mężem i kotem. Jaron tworzy piękne prace, charakteryzujące się dużą ilością kolorów. Plakaty wprowadzają w spokojny, relaksujący i zarazem wyzwalający nastrój. Musisz jednak się im dobrze przyjrzeć, żeby nie ominąć istotnych szczegółów.

W tej kategorii znajdziesz plakaty przedstawiające na przykład różowy, otwarty krajobraz, zielony ogród z dużym domem, tropikalne krajobrazy oraz rośliny i kwiaty w wielu kolorach. Każda z prac Jarona opowiada historię czegoś, co zobaczył lub poczuł w nieco pokrętny sposób. Jeśli przyjrzysz się pracom uważnie, zauważysz, że szczegóły są bardzo ważne. Coś, co wydaje Ci się owocem na drzewie, jest w rzeczywistości statkiem kosmicznym w odległej galaktyce. Mamy nadzieję, że prace Jarona odkryte w Desenio Cię zainspirują i wywołają uśmiech na Twojej twarzy.