Skip to main content.

Sofia Larsson

Plakaty

W dzieciństwie Sofia Larsson wykorzystywała rysunek jako narzędzie, które pozwalało jej się skupić w szkole. Zainspirowana przez swojego wujka artystę malarza, nieustannie malowała, tworząc własne dzieła sztuki do swojej sypialni. Jednak dopiero w wieku 40 lat powróciła do swojego dziecięcego hobby i ponownie zajęła się malarstwem.

"Jako artysta-samouk nie zawsze mam jakiś plan. Odpowiedni klimat, silne, opanowane kobiety i eksplozje kolorów są istotne dla moich dzieł. Moje oryginalne obrazy są często duże i chcę, aby robiły wrażenie."

Inspirowana życiem codziennym, Sofia maluje swoje obrazy farbami akrylowymi na płótnie. Sama określa siebie jako niecierpliwą perfekcjonistkę.

"Zawsze używam wielu kolorów, kiedy maluję! Siedzę w tym, chodzę i Bóg jeden wie, że zniszczyłam już wiele ubrań! Chcę, żeby wszystko poszło sprawnie, ale miewam też problemy z ukończeniem prac".

Sofia Larsson

Sofia Larsson jest szwedzką artystką, która tworzy kolorowe i wyraźne prace.  Inspiracje czerpie z życia codziennego, chcąc wprowadzać do domów więcej kolorów.

W tej kategorii znajdziesz ilustracje przedstawiające emanujące siłą zdecydowane kobiety. Znajdziesz tu również abstrakcyjne obrazy w wielu kolorach i kreatywnych wzorach. Plakaty będą wspaniałym dodatkiem do galerii ściennej, ale dobrze zaprezentują się też solo. Mieszaj i komponuj plakaty według własnego uznania, znajdź swoje ulubione i spełnij życzenie Sofii i dzięki jej pracom wprowadź do swojego domu trochę koloru.