Skip to main content.

Coco De Paris

Plakaty

Coco współpracował z galeriami sztuki oraz międzynarodowymi markami, takimi jak Gucci i Marc Jacobs. Łączy swoją miłość do zwierząt z odrobiną humoru, tworząc unikalną i zabawną sztukę.

„Moje najlepsze pomysły powstają w nieoczekiwanych chwilach: podczas kontaktu z przyrodą, we śnie, podczas jazdy samochodem lub oglądania filmu”.

Proces Coco zwykle rozpoczyna się od szkicu na papierze. Następnie, gdy jest zadowolony z rezultatu, maluje efekt końcowy na płótnie.

Plakaty artystyczne autorstwa Coco de Paris

Coco de Paris mieszka i pracuje na południu Francji. Studiował w szkole artystycznej w Brukseli i teraz sprzedaje swoje dzieła na całym świecie. Pracuje głównie z farbami akrylowymi na rozciągniętym płótnie, czasami również na papierze. Tworząc swoją sztukę, szkicuje swój pomysł i maluje finalną pracę na obrazie na płótnie. Jego najlepsze pomysły przychodzą w nieoczekiwanych momentach. Czasem podczas snu, obcowania z naturą, oglądania filmu lub prowadzenia samochodu.

Obrazy Coco de Paris to kolorowe obrazy zwierząt o ludzkich zachowaniach z dodatkiem wielu elementów fantastycznych, które nadają sztuce humorystyczny charakter. Uważa, że poczucie humoru jest sposobem komunikacji. W ten sposób jego sztuka trafia do szerszej publiczności, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Odkryj plakaty artystyczne od Coco de Paris w Desenio!