Skip to main content.

Sandra Poliakov

Plakaty

Mieszkająca w Budapeszcie ilustratorka Sandra Poliakov wyraża swoje myśli i uczucia poprzez martwe natury i kwiatowe wzory. Jest znana z jasnej i kolorowej palety kolorystycznej i opływowych linii.

„Opisałabym moje prace jako kolorowe, wesołe i wolne" - mówi.

Sandra tworzy swoje cyfrowe prace na iPadzie, a do malowania używa farby akrylowej. Swój proces twórczy opisuje jako dość spontaniczny. Nawet jeśli zaczyna tworzyć z konkretnym pomysłem w głowie, zawsze eksperymentuje z kolorami i kształtami.

„Ostatnio moje inspiracje pochodzą raczej z wewnątrz, a nie z czegoś, co zobaczyłam. To dla mnie nowe doświadczenie i lubię odkrywać swoje emocje poprzez sztukę".

Odbitki Sandry Poliakov

W tej kategorii można znaleźć kolorową sztukę od ilustratorki Sandry Poliakovs. W swoich obrazach stosuje nietypową kolorystykę i przeważnie swobodnie bawi się linią i barwami. Jej sztuka odzwierciedla emocjonalne i wizualne doświadczenia, które zebrała mieszkając i podróżując po świecie. Możemy zobaczyć zarówno botanikę, kwiaty, jak i ilustracje postaci ludzkich. Dzieło Sandry Poliakovs jest idealne dla wszystkich miłośników sztuki, którzy kochają kolory.