Skip to main content.

Florent Bodart

Plakaty

Francuski ilustrator Florent Bodart dorastał w otoczeniu sztuki; jego ojciec był lutnikiem, a matka rzeźbiarką. Jako artysta uwielbia odkrywać różne materiały i pomysły. Jest znany ze swoich dziwnych i zabawnych ilustracji.

„Mój proces twórczy często zaczyna się od pomysłu, który staram się naszkicować. Następnie rysuję go na papierze, skanuję i koloruję w Photoshopie. Używam wielu różnych materiałów, takich jak akwarela, gwasz, długopisy i ołówki", mówi.

Florent inspiruje się głównie technologią, naturą, zwierzętami i wzornictwem vintage. Łącząc różne narzędzia i techniki, tworzy niepowtarzalne, pełne kolorów, czasem surrealistyczne ilustracje artystyczne.

„Największym wyzwaniem dla mnie jest zbyt wiele pomysłów, które mam, i praca nad dziesięcioma ilustracjami jednocześnie".

Plakaty ilustracyjne od Florenta Bodarta

W tej kategorii znajdziesz dzieła artysty i ilustratora, Florenta Bodarta. Graficzne plakaty zabytkowych samochodów, unikatowe ilustracje tygrysów w różnych kolorach i konfiguracjach. Chcesz wprowadzić do swojego domu klimat vintage? Te plakaty są właśnie dla Ciebie.