Skip to main content.

Caroline Lundqvist

Plakaty

Odkryj naszą starannie wyselekcjonowaną kolekcję akwarel autorstwa szwedzkiej artystki malującej ostrygi Caroline Lundqvist. Dzięki swobodnej duszy i artystycznemu umysłowi artystka tworzy piękne akwarele interpretowane w różny sposób przez każdą osobę, która ma z nimi styczność. Przywiązanie do szczegółów i kolorów sprawia, że każda akwarela przedstawiająca ostrygi jest wyjątkowa!
 

Plakaty przedstawiające ręcznie malowane akwarele autorstwa Caroline Lundqvist

Dzięki kreatywnemu umysłowi i artystycznej duszy szwedzka artystka Caroline Lundqvist potrafi ukazać piękno tak wyjątkowej istoty jak ostryga. Dostrzega piękno w małych, codziennych rzeczach. Dzieła autorstwa malarki doskonale odzwierciedlają jej artystyczną duszę, a jej akwarele są jedyne w swoim rodzaju.

„Dziesięć lat temu całkowicie urzekły mnie piękno i delikatność ostryg. Zainspirowały mnie one do malowania farbami akwarelowymi”, Caroline Lundqvist

Artystka uwielbia kontrasty. Z tego powodu zdecydowała się na malowanie ostryg techniką akwarelową. Zabawy z paletą delikatnych kolorów oraz z kontrastującymi barwami sprawiają, że każde jej dzieło ma wyjątkowy charakter. Artystka uważa, że ostrygi w wielu aspektach przypominają ludzi: mają twardą skorupę skrywającą delikatne, wrażliwe wnętrze.

„Myślę, że pod wieloma względami są podobne do nas. Czasem pod twardą skorupą skrywamy nasz dziecięcy charakter, nasze zmysły i wrażliwość”, Caroline Lundqvist

Z dumą oferujemy dzieła stworzone przez Caroline Lundqvist. Jej wspaniałe obrazy docenią zarówno prawdziwi minimaliści, jak i ekspresyjne artystyczne dusze.