DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
Skorzystaj ze zniżki do 30% przy zakupie plakatów i ramek*- Kup teraz
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
PLAKATY 100X150 CM
W tym miejscu przygotowaliśmy plakaty w rozmiarze 100 x 150 cm. Plakaty i reprodukcje w dużych rozmiarach wywrą niesamowite wrażenie w Twoich wnętrzach! Wśród naszych plakatów w rozmiarze 100 x 150 cm znajdziesz najlepiej sprzedające się, ulubione wzory w różnych stylach. Są tu również zdjęcia i plakaty artystyczne. Plakaty w dużych rozmiarach to trend, który zagości w naszych domach na dłużej!
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Plakaty o wymiarach 100 x 150 cm

Dostępne w naszej kolekcji plakaty w rozmiarze 100 x 150 cm to największe obrazy, jakie oferujemy. Świetnie sprawdzą się w domu, którego ściany potrzebują wyrazistego dzieła sztuki. Naszym celem jest oferowanie obrazów w różnych rozmiarach, a dzięki plakatom w rozmiarze 100 x 150 cm Twoje wnętrza zawsze będą stylowe.

Oferowane przez nas plakaty w rozmiarze 100 x 150 cm są wykonane w różnych stylach. Dobraliśmy je tak, aby efektownie wyglądały na Twoich ścianach. Duży plakat o wymiarach 100 x 150 cm możesz powiesić na ścianie jako jej centralny element, bez żadnych dodatków, albo dobrać do niego drugi i stworzyć piękną parę obrazów. Nasze plakaty w rozmiarze 100 x 150 cm dobrze do siebie pasują. To właśnie Ty decydujesz, co najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach. Wybierz obraz, który będzie harmonijnie się komponował ze stylem Twoich wnętrz lub zaszalej i postaw na niecodzienny plakat, który od razu przyciągnie wzrok.

Odkryj naszą kolekcję plakatów 100 x 150 cm dostępną wyłącznie w Desenio i podążającą za najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Wybierz duże plakaty o wymiarach 100 x 150 cm, które będą pasować zarówno do wnętrz Twojego domu, jak i Twojego osobistego stylu!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne