Skip to main content.

Brandbassador

Chcesz zostać Brandbassadorem Desenio? 

Wykorzystaj tę okazję i zgłoś się tutaj. Nawiązaliśmy współpracę z platformą Brandbassador, żeby umożliwić Ci dzielenie się Twoimi artystycznymi inspiracjami od Desenio. Wykonując misje, zdobędziesz bony, które wykorzystasz przy zakupie plakatów Desenio.

Kim jest Brandbassador Desenio?

Brandbassador Desenio to osoba, która uwielbia dekorować swój dom nowoczesnymi i modnymi plakatami, jest kreatywna i lubi dzielić się tym z innymi. Za pośrednictwem platformy będziesz otrzymywać misje, np.: obserwowanie naszych kanałów w social mediach, pokazywanie naszych nowych kolekcji lub własnego stylu wystroju wnętrz. Im większe Twoje zaangażowanie, tym więcej dostajesz.

Kto może zostać Brandbasadorem Desenio?

Brandbassadorem może zostać każdy, kto uwielbia Desenio, ma minimum 250 obserwujących i ukończył 18 lat. W zamian prosimy tylko o jedną rzecz - tworzenie treści i ich publikowanie.

Jakie korzyści płyną z zostania Brandbasadorem Desenio?

Zostając Brandbassadorem Desenio, otrzymasz darmowe produkty, personalizowane kody rabatowe, prowizję od sprzedaży i co tydzień nowe misje do wykonania.

Jak dołączyć?

Dołączenie do grona Brandbasadorów Desenio jest bardzo proste. Kliknij przycisk poniżej i postępuj zgodnie z instrukcjami tworzenia konta. Utworzenie konta jest łatwe i szybkie - zajmuje mniej niż minutę.

Zapisz się