Skip to main content.

Przedpokój

Ozdób ściany przedpokoju sztuką, która pokazuje, kim jesteś. Udekoruj korytarz dwoma pasującymi do siebie obrazami lub ciekawym kolażem — szukaj inspiracji na stronie Desenio. Znalazłaś artykuły, które najbardziej Ci się podobają? Kliknij na zdjęcie, aby kupić przedstawione na nim produkty!

Inspiracje — wystrój przedpokoju

Przedpokój to często pomieszczenie, w którym znajdują się sprytnie przygotowane miejsca do przechowywania i gdzie stosuje się praktyczne rozwiązania. Ale nie zapominaj, że to właśnie przedpokój robi pierwsze wrażenie na osobach, które wchodzą do mieszkania. Zadbaj o to, by Twoich gości witał przytulny wystrój, wyrażający Twoją osobowość. Czytaj dalej, aby poznać wskazówki dotyczące dekoracji przedpokoju. Mamy nadzieję, że będą dla Ciebie inspiracją.

Co powiesz na umieszczenie plakatów na meblach?. Jest to doskonały sposób, by uniknąć wiercenia otworów w ścianach! Postaw obrazy na półce lub na ławce umieszczonej przy ścianie, a wokół nich stwórz wyjątkową dekorację przykuwającą uwagę. W ten sposób łatwo możesz zmieniać wystrój przedpokoju i dostosować go do swego gustu i pór roku! Jeżeli wolisz powiesić obrazy, dobrą opcją jest stworzenie nowoczesnej galerii, która pasuje zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń.