Skip to main content.

Galerie obrazów

Wśród naszych galerii ściennych znajdziesz inspiracje pasujące do wystroju wnętrz w Twoim domu. Zainspiruj się sposobami na wykorzystanie naszych obrazów w różnych kombinacjach, łącząc ze sobą odmienne kolory, style i materiały – tak jak w naszych pokojach z inspiracjami. Obejrzyj różne pokoje i motywy, a potem kliknij na zdjęcie przedstawiające kolaż plakatów, który przypadł Ci do gustu, aby go kupić.

Tutaj kupisz własną galerię ścienną

Udaj się na przechadzkę przez różne pokoje i style w zakładce poświęconej inspiracjom, aby znaleźć najbardziej pasującą do Ciebie domową galerię ścienną. Znajdź inspirację, dzięki której dobierzesz do siebie różne plakaty i stworzysz atrakcyjnie wyglądającą domową galerię ścienną.

Regularnie aktualizujemy naszą ofertę tworząc nowe galerie ścienne dopasowane do różnych pór roku i najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Kupując nowe wzory plakatów i tworząc za ich pomocą nowe kombinacje, łatwo zmienisz wystrój swoich wnętrz, dopasowując go do aktualnego nastroju w przystępnej cenie. Znajdziesz tutaj galerie ścienne dostosowane do poszczególnych pomieszczeń oraz wystroju wnętrz. Możesz na przykład kupić kolaż z plakatami do kuchni, z pięknymi fotografiami do wnętrz urządzonych w nieco bardziej nowoczesnym stylu lub stylową galerię ścienną do salonu przedstawiającą minimalistyczne ilustracje, które idealnie komponują się z pomieszczeniami w stylu skandynawskim.

W przypadku każdej galerii ściennej możesz dowolnie dopasowywać motywy i rozmiary, rodzaje ramek i passe-partout, a także inne akcesoria do plakatów, aby stworzyć niepowtarzalny kolaż. Możliwości są niezliczone – wystarczy, że dasz swojej wyobraźni pole do popisu. Znajdź stylowe inspiracje, które pomogą Ci w uzyskaniu odpowiedniego wystroju wnętrz i kup galerię ścienną, która najbardziej przypadła Ci do gustu.

Szablony domowych galerii

Zobacz nasz zestaw szablonów z kolażami w różnych wymiarach. Można je dostosować zarówno do małych jak i dużych ścian. Stanowią inspirację i punkt wyjścia do tworzenia własnej domowej galeri.

 
Tavelvägg mall med Postercollage för hall och små rum

SZABLON MAŁEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Doskonale nadaje się do mniejszych pokoi i na mniejsze ściany w domu lub biurze. Wymiary łącznie: 78 x 67 cm z odstępem 7 cm.

Tavelvägg mall till mindre rum och väggar

SZABLON MAŁEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Doskonały kolaż do przedpokoju, mniejszych pokoi i na mniejsze ściany. Wymiary łącznie: 124 x 77 cm z odstępem 7 cm.

Tips på tavelvägg mall. Posters collage

SZABLON MAŁEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Ten zestaw idealnie się sprawdzi w niewielkich pomieszczeniach. Wymiary łącznie: 98 x 77 cm z odstępem 7 cm.

Tavelcollage till små väggar och rum

SZABLON MAŁEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Nieduży kolaż na ścianę wspaniale się prezentuje w przedpokoju. Będzie też dobrze wyglądał w mniejszej sypialni lub kuchni. Wymiary łącznie: 86 x 77 cm z odstępem 7 cm.

Tavelvägg och tavelcollage för ditt hem eller kontor

SZABLON ŚREDNIEJ WIELKOŚCI KOLAŻU DOMOWEJ GALERII

Doskonały do większych pomieszczeń i na większe ściany w domu lub biurze. Wymiary łącznie: 155 x 87 cm z odstępem 7 cm

Tavlor och posters collage placerade till en tavelvägg

SZABLON ŚREDNIEJ WIELKOŚCI KOLAŻU DOMOWEJ GALERII

Pobaw się różnymi połączeniami i znajdź zestaw doskonale dopasowany do Twojej ściany. Wymiary łącznie: 134 x 87 cm z odstępem 7 cm.

Posters satta ihop till ett collage, passar perfekt för tomma väggar

SZABLON ŚREDNIEJ WIELKOŚCI KOLAŻU DOMOWEJ GALERII

Nie pozwól, by Twoje ściany były puste. Ożyw pomieszczenie, tworząc domową galerię. Wymiary łącznie: 135 x 117 cm z odstępem 7 cm.

Mellanstor tavelvägg som passar perfekt till vardagsrummet eller större väggar

SZABLON ŚREDNIEJ WIELKOŚCI KOLAŻU DOMOWEJ GALERII

Stwórz z plakatów kolaż swoich ulubionych motywów. Doskonale sprawdzi się na większych ścianach i w większych pomieszczeniach. Wymiary łącznie: 100 x 79 cm z odstępem 7 cm.

Stor tavelvägg med postesr för större väggar och rum

SZABLON DUŻEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Zestaw plakaty w kolaż doskonale nadający się na większe ściany. Pamiętaj, by umieścić obrazy na środku i nie wieszać ich zbyt wysoko. Wymiary łącznie: 188 x 117 cm z odstępem 7 cm.

Inspiration till din tavelvägg och posters collage

SZABLON DUŻEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Łącz małe i duże plakaty, aby nadać kolażowi dynamiki. Wymiary łącznie: 184 x 107 cm z odstępem 7 cm.

Inspiration för uppsättning av dina posters och tavlor

SZABLON DUŻEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Stwórz modny kolaż na ścianę z obrazami, łącząc swoje ulubione motywy różnej wielkości. Wymiary łącznie: 204 x 147 cm z odstępem 7 cm

Tavelcollage att inspireras av

SZABLON DUŻEGO KOLAŻU DO DOMOWEJ GALERII

Duży kolaż na domową galerię, który będzie się wspaniale prezentować w przestronnym salonie i na większych ścianach w domu lub biurze. Wymiary łącznie: 181 x 127 cm z odstępem 7 cm.