Skip to main content.

Influencer Collaborations

Plakaty

"Influencer Collaborations obejmuje zarówno kolekcje Selected By, w których wpływowi modowi i lifestylowi influencerzy zebrali swoje ulubione plakaty Desenio, jak i Ambassador Collections, w których nasi ambasadorzy wykazali się kreatywnością i stworzyli własne kolekcje sztuki. Przeglądaj kolekcje i znajdź swoje ulubione plakaty już teraz! "

Nasza artystyczna współpraca z influencerkami

"Tutaj znajdziesz nasze współprace z influencerami, zarówno nasze kolekcje Selected By ze sztuką starannie wyselekcjonowaną z linii Desenio przez różne wpływowe osoby związane ze stylem życia i modą, jak i Ambassador Collections, gdzie niektórzy z naszych ambasadorów Desenio stworzyli z nami własne kolekcje. Niezależnie od stylu Twojego wnętrza, te stylowe kolekcje są idealne do dekoracji Twojego domu!

Nieważne, czy szukasz kompletnej kolekcji, którą możesz wprowadzić do swojego domu, czy po prostu chcesz mieć kilka elementów i zbudować własną kolekcję dzieł sztuki, plakaty stworzone i wyselekcjonowane przez naszych Ambasadorów z pewnością nadadzą Twojemu domowi zasłużonego liftingu! "