DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Ramki
Wykorzystaj nasze wysokiej jakości ramki do plakatów i zdjęć i stwórz kompletną galerię na ścianie. Oferujemy eleganckie ramki do zdjęć w kolorze czarnym, białym i kolorze dębu, a także ramki metalowe w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym. Ramki są dostępne w ośmiu rozmiarach, od małych ramek do zdjęć o wymiarach 13 x 18 cm, po duże ramki do plakatów o wymiarach 70 x 100 cm.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki do plakatów i zdjęć

Odpowiednio dobrana do wystroju ramka może zupełnie odmienić Twoje wnętrza — na stronie Desenio znajdziesz idealne dla siebie produkty. Wybieraj spośród szerokiej gamy ramek w różnych kolorach i rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów. Mamy wszystko, od małych ramek, które dobrze się sprawdzą jako oprawa do zdjęć, po duże ramy, które mogą zająć centralne miejsce na ścianie. Wybierz spośród ośmiu rozmiarów: 13 x 18 cm, 21 x 30 cm, 30 x 40 cm, 40 x 50 cm, 50 x 50 cm, 50 x 70 cm, 61 x 91 cm oraz 70 x 100 cm. Nowoczesne ramki Moebe doskonale nadają się do oprawy obrazów i zdjęć w formacie A3, A4 i A5; są wykonane z eleganckiego aluminium i dębu.

Uważamy, że sztuka powinna być dla wszystkich: łatwo dostępna i niedroga, ale z zachowaniem wysokiej jakości i ciekawego wzornictwa. Dlatego oferujemy niedrogie ramki do plakatów w wielu kolorach i z wielu materiałów. Dzięki nim możesz podkreślić i wyróżnić plakaty, reprodukcje i zdjęcia. Nasze drewniane ramki dostępne są w klasycznych kolorach czarnym i białym, w kolorze surowego dębu, a także jasnego i brązowego drewna. A modne metalowe ramki wykończone z wysokim połyskiem znajdziesz w kolorach złotym, srebrnym, miedzianym i czarnym. Wybór koloru i materiału ramki ma większe znaczenie niż myślisz. Można za ich pomocą zaakcentować inne detale we wnętrzu, na przykład z mosiądzu lub drewna. Dobierz ramki do plakatów i reprodukcji w taki sposób, by pasowały do siebie oraz do elementów wystroju wnętrza. Możesz też wybrać ramkę w zupełnie innym stylu i stworzyć eleganckie, kontrastowe zestawienie.

Jeśli chcesz dostać dodatkowe punkty za styl, wybierz passe-partout, które jednocześnie podkreśli motyw i zabezpieczy plakat. Inny sposób na stworzenie stylowego kolażu polega na połączeniu klasycznych ramek z innymi akcesoriami do wieszania plakatów. Dla urozmaicenia możesz wybrać modną zawieszkę do plakatu lub takie akcesoria, jak klipsy, taśmę washi czy półki na zdjęcia. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszej kategorii Akcesoria.

Wszystkie nasze ramki są wyposażone w kryształowo przejrzystą akrylową szybę, lekką i odporną na stłuczenie. Sprytna konstrukcja sprawia, że ramki łatwo się montuje. Ramki otwiera się od tyłu. Łatwo można włożyć w nie plakaty — nie ma potrzeby używania ostrych metalowych narzędzi. Małe ramki o wymiarach 13 x 18 cm i 21 x 30 cm są wyposażone w element tylny z podstawką umożliwiającą ich postawienie. Wszystkie ramki z Desenio można powiesić w położeniu pionowym i poziomym, dzięki czemu ścianę z obrazami możesz zaaranżować w dowolny sposób.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne