DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Mamy nadzieję, że nasze produkty rozjaśnią Twój dzień. Nasz sklep internetowy jest otwarty jak zwykle, choć czasy dostawy w niektóre regiony może ulec niewielkiemu wydłużeniu.
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Kasa

Salon
Udekoruj ściany salonu, tworząc na nich nowoczesną ścianę z obrazami. Poszukaj inspiracji w różnorodnych kombinacjach naszych plakatów, które doskonale nadają się zarówno do małych, jak i dużych salonów. Odśwież wygląd salonu — kliknij na swoje ulubione przedmioty, aby je kupić!
«   1  2  3  4  5  6  7  ..8   »

Inspiracja — wystrój salonu

Zainspiruj się i poznaj nasze wskazówki na to, jak wypełnić duże ściany salonu obrazami i akcesoriami. Salon jest zwykle największym pomieszczeniem w domu, gdzie Przestronne ściany idealnie nadają się do utworzenia przykuwającej wzrok ściany z obrazami. Zalecamy łączenie plakatów w różnych rozmiarach i formatach. Pozwoli to utworzyć energetyczną ścianę dekoracyjną, która odzwierciedla Twoją osobowość.

Jeżeli zależy Ci na prostszym wystroju salonu, być może do wypełnienia pustych przestrzeni i skupienia uwagi na wybranych motywach wystarczą tylko jeden lub dwa duże obrazy. Wyraź siebie poprzez sztukę na swoich ścianach. Powierzchnie w salonie otwierają nieograniczone możliwości. Zaprojektuj własną ścianę dekoracyjną od podłogi aż po sufit, w narożniku lub wokół jakiegoś mebla. Szukaj natchnienia na naszych inspirujących zdjęciach!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
Powrót
Asia
Europe
North America
Oceania

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne

Niestety w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia pod wskazany adres. Prosimy podać inny adres i kod pocztowy.

Powrót do kasy.

Zarejestrowano kod zniżkowy

Kod rabatowy zostanie automatycznie naliczony przy kasie. Kod jest ważny do CET.
*Nie dotyczy wyselekcjonowanych i spersonalizowanych plakatów i ramek.

Kontynuuj zakupy