Skip to main content.

Black Friday

Black Friday

Czarny Piątek w Desenio oznacza bezkonkurencyjne oferty specjalne i super okazje na tysiące naszych produktów w najniższych cenach! Czarny Piątek następuje co roku po Święcie Dziękczynienia i zwiastuje początek weekendu pełnego niezliczonych ofert specjalnych i nieodpartych okazji. Czarny Piątek pochodzi z USA, ale jest teraz szeroko rozpowszechnionym wydarzeniem w reszcie świata, gdzie zarówno fizyczne jak i internetowe sklepy składają wspaniałe oferty na swoje produkty i usługi.

Tradycyjnie, Black Friday był ograniczony do rzeczywistego piątku, ale dziś jest to powszechne dla piątek po prostu zaznaczyć początek szaleństwa zakupów, które rozciąga się na cały weekend, z piątek specjalne oferty kontynuowane w Black Weekend! Wpadnij do Desenio w Czarny Piątek, aby sprawdzić nasze oferty specjalne - i pamiętaj, aby kupić prezenty świąteczne podczas naszej Czarnopiątkowej Wyprzedaży lub złapać swoje ulubione plakaty w okazyjnych cenach, aby odświeżyć swoje ściany. 

Psst... Zapisz się do naszego newslettera, aby uzyskać ekskluzywne okazje i spersonalizowane oferty specjalne nie tylko w Czarny Piątek, ale także przez resztę roku!