DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
61 x 91 cm
W tej kategorii znajdziesz wszystkie nasze ramki o wymiarach 61 x 91 cm. Są dostępne w różnorodnych wersjach kolorystycznych i materiałowych. Nasze duże ramki są sprytnie skonstruowane, dzięki czemu łatwo się je składa. Można w nich również umieścić nasze oprawy, które estetycznie okalają plakaty i reprodukcje.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki 61 x 91 cm

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze ramki o wymiarach 61 x 91 cm dostępne w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym, miedzianym i kolorze dębu. Nasze duże ramki są dobrze zaprojektowanymi artykułami wysokiej jakości, dzięki czemu łatwo się je składa. Oferujemy ogromny asortyment dużych ramek drewnianych i aluminiowych w wielu wariantach. Wszystkie nasze ramki są wyposażone w mocną szybę z pleksiglasu, która jest równie przejrzysta jak szkło, ale bardziej trwała. Na stronie internetowej Desenio oferujemy też czarne, białe i jasnoszare oprawy do dużych ramek o wymiarach 61 x 91 cm. Elegancko okalają plakat lub reprodukcję, nadając im szykownego wyglądu. Duża ramka to stylowy element wystroju Twojego domu. Można ją elegancko zestawić z ramkami do zdjęć w innych rozmiarach i kolorach, komponując nowoczesną ścianę z obrazami. Na stronie internetowej Desenio zawsze znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych i niedrogich ramek!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne