DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
London
Odkryj Studio London – kolekcję, w której znajdziesz fotografie klasycznych zabytków i architektury, jak również urokliwe zdjęcia detali tej pięknej europejskiej metropolii. Udekoruj wnętrza we współczesnym, ponadczasowym stylu – kojarzącym się z tą tętniącą życiem metropolią.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Zdjęcia z Londynu

Odkryj piękno Londynu w autorskiej kolekcji studyjnej Desenio, ekskluzywnym projekcie fotograficznym naszego zespołu kreatywnego. Chcieliśmy przedstawić piękno Londynu z niecodziennego punktu widzenia, w czarno-białej palecie i barwach zgaszonych pasteli. Widoczne na plakatach wzory są połączeniem elementów starych i nowych, zabytkowych budynków i ozdobnych fasad domów. Na zdjęciach uchwyciliśmy charakter Londynu z nowej perspektywy – zabytkowe budynki, wielkomiejski puls i niepowtarzalne detale, na które można się natknąć w tym mieście.

Kolekcja stanowi wspaniałą kompozycję obrazów prezentującą różnorodność tego miasta w każdym aspekcie: od historii po architekturę. Czarno-białe zdjęcia wraz z barwami różu i zielonej mięty składają się na stylową kolekcję, której elementy można efektownie ze sobą zestawić lub zawiesić pojedynczo.

Udekoruj swoje ściany wizerunkiem okazałej katedry Świętego Pawła, dostojną konstrukcją opactwa Westminster lub słynnego diabelskiego młyna London Eye, jednego z najbardziej znanych miejsc w Londynie. Znajdziesz tu również fotografie Londynu w nieoczywistej kolorystyce, przedstawiające ulice w okolicach Primrose Hill i Notting Hill, gdzie można znaleźć domy i drzwi w odcieniach koloru zielonego, różowego i żółtego.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne