Skip to main content.

London

Plakaty

Odkryj Studio London – kolekcję, w której znajdziesz fotografie klasycznych zabytków i architektury, jak również urokliwe zdjęcia detali tej pięknej europejskiej metropolii. Udekoruj wnętrza we współczesnym, ponadczasowym stylu – kojarzącym się z tą tętniącą życiem metropolią.

Zdjęcia z Londynu

Odkryj piękno Londynu w autorskiej kolekcji studyjnej Desenio, ekskluzywnym projekcie fotograficznym naszego zespołu kreatywnego. Chcieliśmy przedstawić piękno Londynu z niecodziennego punktu widzenia, w czarno-białej palecie i barwach zgaszonych pasteli. Widoczne na plakatach wzory są połączeniem elementów starych i nowych, zabytkowych budynków i ozdobnych fasad domów. Na zdjęciach uchwyciliśmy charakter Londynu z nowej perspektywy – zabytkowe budynki, wielkomiejski puls i niepowtarzalne detale, na które można się natknąć w tym mieście.

Kolekcja stanowi wspaniałą kompozycję obrazów prezentującą różnorodność tego miasta w każdym aspekcie: od historii po architekturę. Czarno-białe zdjęcia wraz z barwami różu i zielonej mięty składają się na stylową kolekcję, której elementy można efektownie ze sobą zestawić lub zawiesić pojedynczo.

Udekoruj swoje ściany wizerunkiem okazałej katedry Świętego Pawła, dostojną konstrukcją opactwa Westminster lub słynnego diabelskiego młyna London Eye, jednego z najbardziej znanych miejsc w Londynie. Znajdziesz tu również fotografie Londynu w nieoczywistej kolorystyce, przedstawiające ulice w okolicach Primrose Hill i Notting Hill, gdzie można znaleźć domy i drzwi w odcieniach koloru zielonego, różowego i żółtego.