Skip to main content.

Studio Cosmopolitan

Plakaty

Studio Cosmopolitan to wyjątkowa kolekcja dzieł fotograficznych, której tematem są kultowe miejsca w trzech miastach świata: Nowym Jorku, Londynie i Paryżu. Kolekcja stanowi hołd dla obywateli świata, dla których domem jest cała kula ziemska. Poszczególne wzory plakatów odzwierciedlają wyjątkowe piękno każdego miasta, począwszy od architektury po klasyczne zabytki i piękne detale.

Studio Cosmopolitan

Studio Cosmopolitan to kontrastująca ze sobą kolekcja zdjęć, odzwierciedlająca trzy światowe miasta: Nowy Jork, Londyn i Paryż, ich charakter oraz tętniący życiem puls metropolii. Wybraliśmy miasta, które inspirują i fascynują oraz stanowią kolebkę trendów w kulturze, sztuce i projektowaniu. Zespół kreatywny Desenio odwiedził te trzy miasta i sfotografował kultowe miejsca znajdujące się w tych metropoliach.

Odkryj na nowo klasyczne zabytki Londynu, takie jak Tower Bridge, opactwo Westminster i London Eye, sfotografowane pod nowymi kątami. Umieszczone na plakatach fotografie zabiorą Cię też w tętniące życiem centrum miasta, w którym wyraźnie odcinają się od tła soczyście czerwone budki telefoniczne, piętrowe autobusy i historyczne aleje. Czas przenieść się do innej europejskiej metropolii, Paryża. Tutaj uwieczniliśmy piękne, charakterystycznie paryskie fasady w efektownych barwach czerni i bieli, z urokliwymi akcentami w kolorach niebieskim i różowym. Po drugiej stronie Atlantyku znajduje się miasto, które nigdy nie śpi – Nowy Jork! Zdjęcia słynnych wieżowców i panoramy miasta wraz detalami pięknych fasad i uchwyconymi chwilami z jego życia sprawią, że Nowy Jork pojawi się w Twoim domu.

Stwórz galerię ścienną przedstawiającą Twoje ulubione migawki z Nowego Jorku, Londynu i Paryża i stwórz osobistą kompozycję, która ukaże Twój charakter. Daj się zainspirować się miastami i ich atmosferą – the sky’s the limit!

Studio collection by Desenio