DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Cosmopolitan
Studio Cosmopolitan to wyjątkowa kolekcja dzieł fotograficznych, której tematem są kultowe miejsca w trzech miastach świata: Nowym Jorku, Londynie i Paryżu. Kolekcja stanowi hołd dla obywateli świata, dla których domem jest cała kula ziemska. Poszczególne wzory plakatów odzwierciedlają wyjątkowe piękno każdego miasta, począwszy od architektury po klasyczne zabytki i piękne detale.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Studio Cosmopolitan

Studio Cosmopolitan to kontrastująca ze sobą kolekcja zdjęć, odzwierciedlająca trzy światowe miasta: Nowy Jork, Londyn i Paryż, ich charakter oraz tętniący życiem puls metropolii. Wybraliśmy miasta, które inspirują i fascynują oraz stanowią kolebkę trendów w kulturze, sztuce i projektowaniu. Zespół kreatywny Desenio odwiedził te trzy miasta i sfotografował kultowe miejsca znajdujące się w tych metropoliach.

Odkryj na nowo klasyczne zabytki Londynu, takie jak Tower Bridge, opactwo Westminster i London Eye, sfotografowane pod nowymi kątami. Umieszczone na plakatach fotografie zabiorą Cię też w tętniące życiem centrum miasta, w którym wyraźnie odcinają się od tła soczyście czerwone budki telefoniczne, piętrowe autobusy i historyczne aleje. Czas przenieść się do innej europejskiej metropolii, Paryża. Tutaj uwieczniliśmy piękne, charakterystycznie paryskie fasady w efektownych barwach czerni i bieli, z urokliwymi akcentami w kolorach niebieskim i różowym. Po drugiej stronie Atlantyku znajduje się miasto, które nigdy nie śpi – Nowy Jork! Zdjęcia słynnych wieżowców i panoramy miasta wraz detalami pięknych fasad i uchwyconymi chwilami z jego życia sprawią, że Nowy Jork pojawi się w Twoim domu.

Stwórz galerię ścienną przedstawiającą Twoje ulubione migawki z Nowego Jorku, Londynu i Paryża i stwórz osobistą kompozycję, która ukaże Twój charakter. Daj się zainspirować się miastami i ich atmosferą – the sky’s the limit!

Studio collection by Desenio
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne