DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Paris
Paryż – miasto miłości, piękna i najnowszych trendów. Kup ekskluzywne plakaty z motywami z Paryża, stworzone przez nasz zespół kreatywny. Fotografie przedstawiają takie elementy jak ozdobne drzwi, same w sobie będące dziełami sztuki, charakterystyczne dachy, mosty, a także zabytki kojarzące się ze stolicą Francji.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Zdjęcia z Paryża

Studio Paris to unikalna kolekcja sfotografowana i opracowana przez Desenio w celu uchwycenia elegancji, z którą kojarzy się miasto miłości. Stolica Francji jest niekończącym się źródłem inspiracji. To właśnie tutaj rodzi się wiele trendów ze świata mody i designu.

Nasz zespół kreatywny dobrze przyjrzał się wszystkiemu – od kamieni brukowych po tarasy na dachach – aby znaleźć prawdziwe perełki i uchwycić duch Paryża. W kolekcji znajdują się zarówno klasyczne plakaty, przedstawiające wieżę Eiffla, panoramę miasta, most Pont Alexandre III, jak i zdjęcia detali Łuku Triumfalnego. Fotografie ponadczasowej architektury Paryża, przedstawiające rzeźbione fasady, piękne drzwi i wzorzyste francuskie balkony dodadzą charakteru każdym wnętrzom.

Udekoruj swój pokój plakatami z fotografiami Paryża i stwórz własną, niepowtarzalną domową galerię ścienną. Może postawisz na galerię ścienną poświęconą Paryżowi i przedstawiającą czarno-białe obrazy przedstawiające urokliwe kawiarnie, piękną architekturę i kolorowe drzwi, za którymi każdy z nas chciałby zamieszkać? Jeśli stawiasz na elegancki i modny wystrój wnętrz, nigdy nie może w nim zabraknąć odrobiny Paryża! Kolekcja składa się z 24 wyjątkowych wzorów plakatów w czarno-białej palecie barw z nutami błękitu i różu.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne