Skip to main content.

Paris

Plakaty

Paryż – miasto miłości, piękna i najnowszych trendów. Kup ekskluzywne plakaty z motywami z Paryża, stworzone przez nasz zespół kreatywny. Fotografie przedstawiają takie elementy jak ozdobne drzwi, same w sobie będące dziełami sztuki, charakterystyczne dachy, mosty, a także zabytki kojarzące się ze stolicą Francji.

Zdjęcia z Paryża

Studio Paris to unikalna kolekcja sfotografowana i opracowana przez Desenio w celu uchwycenia elegancji, z którą kojarzy się miasto miłości. Stolica Francji jest niekończącym się źródłem inspiracji. To właśnie tutaj rodzi się wiele trendów ze świata mody i designu.

Nasz zespół kreatywny dobrze przyjrzał się wszystkiemu – od kamieni brukowych po tarasy na dachach – aby znaleźć prawdziwe perełki i uchwycić duch Paryża. W kolekcji znajdują się zarówno klasyczne plakaty, przedstawiające wieżę Eiffla, panoramę miasta, most Pont Alexandre III, jak i zdjęcia detali Łuku Triumfalnego. Fotografie ponadczasowej architektury Paryża, przedstawiające rzeźbione fasady, piękne drzwi i wzorzyste francuskie balkony dodadzą charakteru każdym wnętrzom.

Udekoruj swój pokój plakatami z fotografiami Paryża i stwórz własną, niepowtarzalną domową galerię ścienną. Może postawisz na galerię ścienną poświęconą Paryżowi i przedstawiającą czarno-białe obrazy przedstawiające urokliwe kawiarnie, piękną architekturę i kolorowe drzwi, za którymi każdy z nas chciałby zamieszkać? Jeśli stawiasz na elegancki i modny wystrój wnętrz, nigdy nie może w nim zabraknąć odrobiny Paryża! Kolekcja składa się z 24 wyjątkowych wzorów plakatów w czarno-białej palecie barw z nutami błękitu i różu.