Skip to main content.

Plakaty ze współrzędnymi i miejscami

Plakaty

Upamiętnij wyjątkowe dla Was miejsce na plakacie ze współrzędnymi. Umieść na spersonalizowanym plakacie współrzędne miejsca, które chcesz zapamiętać: może tego, gdzie po raz pierwszy się spotkaliście, albo się zaręczyliście – albo po prostu takiego, które jest dla Was ważne. Wystarczy, że wybierzesz motyw, który Ci się podoba i dodasz do niego nazwę lub współrzędne miejsca, które ma dla Was wyjątkowe znaczenie. Przeżyj jeszcze raz ważny dla Ciebie dzień i upamiętnij wspomnienia dzięki naszym plakatom ze współrzędnymi.

Personalizowane plakaty współrzędne z własnym tekstem

Plakat ze współrzędnymi to ciekawy, stylowy sposób upamiętnienia wyjątkowego wydarzenia. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze motywy. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i dodaj nazwę lub współrzędne ważnego dla Ciebie miejsca. Gotowe!

Spersonalizowany plakat możesz powiesić w przedpokoju albo w sypialni, tam, gdzie będzie dobrze widoczny – aby przypominał Ci o tym wyjątkowym miejscu. Plakat ze współrzędnymi może pomóc Ci upamiętnić wiele różnych miejsc. Może zaręczyliście się w wyjątkowym miejscu? A może tęsknicie za miastem, gdzie kiedyś mieszkaliście i chcecie je wyróżnić? W tej kolekcji znajdziecie coś dla siebie. Uzupełnij ścianę z obrazami wyjątkowym, osobistym motywem, korzystając z naszych plakatów z możliwością personalizacji.

Poznaj kolekcję plakatów z możliwością personalizacji, dostępnych wyłącznie w Desenio, i stwórz własny plakat ze współrzędnymi.