Skip to main content.

Mrs Mighetto plakaty

Plakaty

Get swept away to a faraway place with this magical tale, exclusively written for Desenio by the duo behind Mrs Mighetto. This collection wonderfully merges art and storytelling, letting beautiful illustrations tell the story of an exciting adventure where the Minimighettos go on a journey to save the world's beauty. 
 

Mrs Mighetto plakaty

Dołącz do nas w podróży do świata marzeń. Malin Mighetto i Anna Sylvan, twórczynie stojące za Mrs. Mighetto, stworzyły teraz kolekcję w Desenio. Kolekcja składa się z czterech motywów i motywu bajkowego w dwóch zestawach kolorystycznych, zielonym i beżowym. Senne motywy można kupić pojedynczo lub w opakowaniu po pięć sztuk, zapakowane w piękną kopertę Mrs. Mighetto. Idealny do wręczenia jako prezent lub jako prezent świąteczny.

Wszystkie motywy są częścią magicznej opowieści na dobranoc do pokoju dziecięcego, ekskluzywnej w Desenio. Poznajcie Pannę Maję, Pannę Freję, Pana Sama, Pana Hugo i kilka minigier z misją uratowania całego piękna na świecie. Opowieść na dobranoc, która rozpala wyobraźnię i tworzy magię w dziecięcym pokoju.