DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
Skorzystaj ze zniżki do 30% przy zakupie plakatów i ramek*- Kup teraz
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
21 x 30 cm
W tej kategorii zebraliśmy wszystkie ramki o wymiarach 21 x 30 cm. Oferujemy szeroką gamę ramek wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorach. Mamy również zawieszki i oprawy do plakatów w tych samych wymiarach. Połącz ze sobą i dopasuj kilka ramek o różnych wymiarach i kolorach i stwórz modną ścianę z obrazami!
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki 21 x 30 cm

W tej kategorii dostępne są ramki o wymiarach 21 x 30 cm odpowiadające formatowi A4. W Desenio znajdziesz szeroką gamę ramek pasujących do wszystkich domów i stylów, na przykład ramki klasyczne i bardziej nowoczesne. Nasze ramki o wymiarach 21 x 30 cm dostępne są w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym, miedzianym i kolorze dębu. Można połączyć różne kolory, tworząc olśniewający efekt. Nasze ramki w formacie A4 są również wyposażone w podpórkę z tyłu, która umożliwia ich postawienie — jest to doskonałe rozwiązanie, jeżeli nie chcesz wieszać ramki na ścianie. Wszystkie nasze ramki o wymiarach 21 x 30 cm są artykułami wysokiej jakości wyposażonymi w szybę z pleksiglasu, która sprawia, że ramka jest bardziej wytrzymała, a wygląda tak samo jak ramki ze szklaną szybą. W tej kategorii znajdują się nasze zawieszki do plakatów 22 cm oraz oprawy o wymiarach 21 x 30 cm.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne