DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Passe-partout
Dopełnij obraz kartonowym obramowaniem — doskonały sposób na wyróżnienie motywu. Oferujemy wysokiej jakości obramowania do zdjęć w kolorze białym, jasnoszarym i czarnym. Skorzystaj z naszego przewodnika po rozmiarach umieszczonego pod opisem każdego artykułu, aby dowiedzieć się, jak dobrać odpowiedni rozmiar.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Kartonowe obramowanie do oprawienia grafik

Passe-Partout do umieszczenia w ramie. Oferujemy wysokiej jakości, wolne od kwasów kartonowe obramowania dostępne w różnych kolorach i wielkościach. Występują w kolorze jasnoszarym, białym i czarnym. Wszystkie uzupełnia biały arkusz papieru. Obramowania białe są utrzymane w czystej bieli, a wszystkie wersje kolorystyczne pasują do ramek o rozmiarach 21 x 30 cm, 30 x 40 cm, 50 x 70 cm, 61 x 91 cm i 70 x 100 cm. Doskonale nadają się do wykorzystania wtedy, gdy naprawdę chcesz zaakcentować motyw.

Użycie kartonowego obramowania pozwoli w elegancki sposób wykończyć i podkreślić motyw obrazu. Passe partout zapewni równowagę między plakatem a ramką, lecz można go także użyć do stworzenia kontrastu. Klasyczne białe obramowanie podkreśli obraz, nadając bardziej ekskluzywnego charakteru nawet prostemu motywowi. Czarne lub szare obramowanie to doskonały sposób na podkreślenie kolorów plakatu, na przykład czarno-biały plakat ze stonowanymi szarościami będzie się wspaniale prezentował w obramowaniu w kolorze jasnoszarym, który stworzy wrażenie równowagi. Masz barwną reprodukcję, której kolory chcesz podkreślić? Połącz ją z czarnym kartonowym obramowaniem! Bez względu na to, czy chcesz oprawić plakat, czy zdjęcie, połączenie jasnego motywu z czarnym obramowaniem sprawi, że stworzysz przykuwający wzrok kontrast, ożywiający obrazy.

Dodanie do plakatu kartonowego obramowania zapobiega także jego starzeniu. Wszystkie nasze kartonowe obramowania są pozbawione kwasów i pozwalają zachować plakat lub zdjęcie w dobrym stanie. Kartonowe obramowanie dobieraj do wymiarów ramki i plakatu, na przykład obramowanie o wymiarach 30 x 40 cm pasuje do ramki o tych samych wymiarach i doskonale nadaje się do plakatów o wymiarach 21 x 30 cm. W opisie każdego artykułu podajemy, jaka wielkość plakatu będzie najlepiej pasowała do kartonowego obramowania. Zajrzyj do naszej sekcji „Inspiracje”, w której znajdziesz stylizowane ściany z obrazami oraz porady na temat wykorzystania kartonowych obramowań i innych modnych akcesoriów do wieszania plakatów!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne