DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
40 x 50 cm
Tutaj znajdziesz nasze ramki o wymiarach 40 x 50 cm w wielu różnych kolorach i wykonane z wielu różnych materiałów. Łącząc i zawieszając obok siebie kilka różnych ramek łatwo stworzysz modną ścianę z obrazami. W tej kategorii znajdziesz zawieszki do plakatów stanowiące modną alternatywę dla ramek tradycyjnych.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki 40 x 50 cm

W tej kategorii znajdziesz wszystkie nasze ramki o wymiarach 40 x 50 cm, dostępne w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym, miedzianym i kolorze dębu. Wszystkie nasze ramki są wysokiej jakości, zawierają szybę z pleksiglasu, dzięki której są bardziej trwałe, a jednocześnie prezentują się równie dobrze, co ramki szklane. Posiadamy szeroki wybór ramek o różnych wymiarach, w różnych kolorach i z różnych materiałów. Możemy zaoferować coś do wystroju wnętrza w każdym stylu oraz do plakatów dowolnego typu. Nasze niedrogie ramki można elegancko połączyć i stworzyć modną ścianę z obrazami, a dzięki sprytnej konstrukcji łatwo się je składa. Oferujemy także rozwiązania stanowiące alternatywę dla tradycyjnych ramek: oprawy o wymiarach 40 x 50 cm i zawieszki do plakatów o długości 41 cm. Na stronie internetowej Desenio znajdziesz szeroką ofertę stylowych ramek.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne