DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
Skorzystaj ze zniżki do 30% przy zakupie plakatów i ramek*- Kup teraz
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Jasne drewniane ramki
Otul swoje grafiki miłością, dodając pasujące ramki! Nasze wysokiej jakości ramki z jasnego drewna możesz łatwo otworzyć z tyłu, elegancko oprawiając swój print.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki z jasnego drewna na dekoracje ścienne

Udekoruj swoje ściany ramkami z jasnego drewna, aby dodać skandynawski element we wnętrzu. Ramki dostępne w rozmiarach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70, 61x91 i 70x100cm. Ramki wykonane są z wytrzymałego drewna klonowego w wąskim i klasycznym profilu. Szkło ramki wykonane jest z przeźroczystego szkła akrylowego, które jest odporne na uszkodzenia, a jednocześnie lekkie. Ramka z jasnego drewna to doskonały wybór do oprawienia plakatów czy zdjęć, dodając stylu każdemu projektowi. Potrzebujesz inspiracji jak połączyć ramki z jasnego drewna z plakatami? Kliknij tutaj po wskazówki.

Ramka z jasnego drewna to klasyczny i ponadczasowy wybór, który pasuje do wszystkich pomieszczeń i stylów wnętrz. Ramki dostępne są w różnych rozmiarach, możesz wybrać ten rozmiar który odpowiada twoim potrzebom. Małe ramki pasują do zdjęć i małych grafik. A może chcesz żeby grafika skupiała na sobie uwagę? Możesz wybrac większą ramkę dodając passe-partout w białym, szarym, lub czarnym kolorze- jasne drewno wygląda stylowo we wszystkich połączeniach!

Wskazówka od projektantów! Ramki z jasnego drewna wyglądają świetnie w połączeniu z czarnymi i białymi ramkami. Połącz ze sobą różne kolory ramek i stwórz stylową, ale ciepłą atmosferę. Z plakatami i ramkami z Desenio łatwo stworzysz modną domową galerię!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne