DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Dębowe ramki
Wysokiej jakości ramki z surowego dębu można z łatwością otworzyć od tyłu i w prosty sposób umieścić w nich plakat. Mają elegancki, smukły profil i płasko przylegają do ściany. Na ścianie z obrazami ramki dębowe można połączyć z naszymi zawieszkami do plakatów i dębowymi klipsami Moebe, tworząc eleganckie zestawienie.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Dębowe ramki

Nasze stylowe, drewniane ramki są dostępne w ośmiu rozmiarach, takich samych jak nasze plakaty: 13 x 18, 21 x 30 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 61 x 91 oraz 70 x 100 cm. Dodatkowo oferujemy stylowe ramki Moebe w formatach A5, A4 i A3. Można je wykorzystać do stworzenia modnego półprzezroczystego efektu wokół eksponowanego motywu. Ramki te są wykonane z drewna. Mają wąski, klasyczny profil. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest odporna na stłuczenie i lekka.

Ramki dębowe elegancko wyglądają ze wszystkimi naszymi plakatami z dziełami sztuki. Motywy przyrodnicze doskonale prezentują się w dębowej ramce i nadają kolażowi prawdziwie naturalnego charakteru. Drewniana ramka będzie też dobrze pasować do innych elementów drewnianych lub innych naturalnych materiałów wykorzystanych w wystroju Twojego wnętrza. Drewno dodaje ciepła i indywidualnego stylu. Udekoruj ścianę elegancką drewnianą ramką z Desenio w połączeniu z jednym z naszych plakatów.

Kliknij tutaj, jeżeli potrzebujesz inspiracji i pomysłów na wykorzystanie plakatów i ramek na ścianie z obrazami, która będzie się dobrze łączyła z innymi elementami wystroju Twojego domu. Łącz i zestawiaj ramki dębowe z ramkami w innych kolorach, na przykład białym, czarnym, a nawet złotym. Poza drewnianymi ramkami mamy w naszej ofercie również drewniane zawieszki do plakatów, półki na zdjęcia i stylowe klipsy do plakatów przydatne dla osób, które pragną wyeksponować plakat za pomocą elementu innego niż ramka.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne