DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Czarne drewniane ramki
Wysokiej jakości czarne drewniane ramki można z łatwością otworzyć od tyłu i włożyć w nie plakat. Mają elegancki, smukły profil i płasko przylegają do ściany. Ozdób swoją ścianę z obrazami, łącząc te ramki z naszymi czarnymi, metalowymi klipsami.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Czarne ramki

Tutaj znajdziesz czarne drewniane ramki do plakatów, które z łatwością zamówisz online. Czarne ramki są dostępne w rozmiarach: 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 61 x 91 i 70 x 100. Ramki te są wykonane z drewna. Mają wąski, klasyczny profil. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest odporna na stłuczenie i lekka. Czarna ramka stanowi elegancki sposób oprawienia plakatów lub zdjęć. Wygląda stylowo we wnętrzu o dowolnym wystroju. Dzięki kontrastowej czerni wyraźnie otacza i podkreśla motyw. Ta czarna ramka stanowi oczywisty wybór przy tworzeniu czarno-białej ściany z obrazami, ale wygląda równie dobrze z motywami kolorowymi. Porady na temat łączenia ramek w różnym stylu i w różnych kolorach znajdziesz tutaj — zapraszamy do pokoju z inspiracjami!

Czarna rama to klasyczny i ponadczasowy element dobrze pasujący do każdego domu, niezależnie od wystroju wnętrza lub stylu. Ramki dostępne w różnych rozmiarach i grubościach. Można je zatem dobrać do swoich potrzeb i preferencji. Małe ramki dobrze prezentują się ze zdjęciami lub innymi małymi motywami artystycznymi. Czy chcesz, aby motyw sprawiał wrażenie, że znajduje się bardziej z przodu i na środku? Jeżeli dodasz oprawę, możesz wybrać większą ramkę. W zależności od obrazu użyj białej, szarej lub kolorowej oprawy — czarna rama prezentuje się stylowo ze wszystkimi barwami.Aby uzyskać monochromatyczny, harmonijny efekt, możesz wybrać wyłącznie czarne ramki. Jeżeli jednak chcesz stworzyć interesującą dynamikę między poszczególnymi plakatami i motywami, wybierz ramki w różnych kolorach. Wskazówka Aby ocieplić pomieszczenie, użyj czarnych ramek i ramek w kolorach drewna. Połącz te dwa odcienie na ścianie z obrazami, a nadasz jej ciepłego, ale modnego charakteru. Plakaty i ramki z Desenio pozwalają w łatwy sposób stworzyć stylową ścianę z obrazami, dzięki której można wyrazić swój własny styl!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne